Kurumsal

1999 Yılında hizmet sektörüne Işıltı Temizlik Sosyal Hizmetler Pazarlama Ltd. Şti. ile giren ; 2006 yılında hizmet sektöründe uzmanlaşıp , büyüyerek DENDURU olarak gıda üretimine başlamış , Türkiye’nin en seçkin sanayi kuruluşlarına hizmet veren bir kuruluş olmuştur.

2000 Yılında yerel firma kabuğunu kırmış Ege Bölgesinde hizmet verebilecek tecrübeye ulaşmıştır.

Her biri kendi sektörünün lideri olan kuruluşlara hizmet veren DENDURU , her gün Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi’ne usta ellerden lezzetli yemekleri ulaştırmaktadır.

Kalite Politikası

Tedarik – talep zinciri içerisinde ürettiğimiz her değerde KALİTE hizmetlerimizi en iyi seviyede tutarak ve önceden belirlenen bedellerle mevcut kalite yönetim standartlarında , seçkin takım arkadaşlarımızın katılımı sağlayarak sunmaktayız.

Gıda Güvenliği Politikamız

Damak tadınızdaki lezzette ve kalitede , sağlığın lideriyiz.
       
İşletmemizde ; yemek üretimi sunduğu tüm müşterilerimizin gıda güvenliği mevcut standartların ışığında garanti altına almayı hedef seçmiştir.  

Hijyen ve Kalite

Hijyen kalite güvence departmanımız , kalite yönetim sistemlerimizde ilgili eğitim , denetim iyileştirme faaliyetlerinden sorumlu bulunmaktadır.
 
Gıda Mühendislerimiz ve teknikerlerimiz tüm işletmelerdeki hijyen seviye ölçümlerini yapmakta ve iş başı eğitimi vermektedir.

Güvenli gıda için hammadde temini şarttır ilkelerini benimseyerek , bölgemiz alanında kaliteli üretim yapan tanınmış firmalarla çalışmaktayız.Ayrıca hammadde güvenilirliğini ürün analizleri , sertifikalar ve belgelerle denetlemekteyiz.İşletmelerimizde kullanılan ekipmanlar , çalışma yüzeyleri ve çiğ tüketilen sebzeler dezenfekte edilmekle beraber temizlik ve dezenfeksiyon etkinliği ise sürekli yapılan analizlerle ölçülmektedir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz :

      Kaliteli malzemelerle sağlıklı ve lezzetli yemekler üretip  , kusursuz hizmet anlayışı sunarak sürekli müşteri memnuniyeti yaratmak.

Vizyonumuz :

      Butik hizmet ve lezzet anlayışından ödün vermeden sektörde öncüler arasında yer almak.Tüm ilişkilerimizde dürüst  , saygılı ve adil olamaktır.
     ” Ölçemiyorsan , başarılı da olamazsın. ” prensibi ile çalışırız.
       Takım çalışması ile kazanırız.
       Mükemmel takım çalışmasının sınırları olmadığına ve karşılıklı saygı prensibine dayanacağına inanırız.
      Sorumluluk alırız.
      Her gün ve her yerde müşterilerimizin sağlı , içinde bulunduğumuz toplumun ve dünyanın daha iyi olması için pozitif katkıda bulunuruz.Yapabiliriz.
      Herkesin içerisinde olan girişimci ruhunu teşvik ederiz.   
      Değişiklikten korkmayız ve önceden hesap edilmiş riskler alırız.